Murideo SEVEN 8K

O společnosti:

Jedná se o značku americké společnosti AVPro Global Holdings, která díky svým dlouholetých zkušenostem v elektronickém průmyslu přinesla do světa špičková testovací zařízení v oblasti audio-video, které bylo dříve k dispozici pouze těm největším profesionálům v oboru.
Filozofie této společnosti je jednoduchá, zaměřuje se na vývoj technologií, design a hlavně na uživatele, kterým poskytuje kvalitní podporu


Co je Murideo SEVEN 8K:

Jedná se o novou generaci testovacího a měřícího zařízení od společnosti Murideo. Zařízení SEVEN, bylo schválené jako testovací zařízení přímo společností Dolby Audio ™. Toto zařízení je určeno jak pro výrobce video a audio zařízení, tak i pro profesionálního kalibrátora.

Toto zařízení je ideálním řešením pro kalibraci a pro kontrolu jakékoliv obrazovky. Umožňuje uživateli vytvořit testovací signál s jakýmkoliv video formátem a jakýmkoliv zvukovým formátem pro test a to vždy na základě vlastního požadavku. Zařízení je také schopno přehrávat videa až do 120 FPS.

Generátor SEVEN 8K byl navržen i s pokročilými možnostmi testování zvuku, včetně A/V Sync (Lip Sync), Audio Latency a Dolby Audio testování až do 32 kanálů. Jedná se o certifikované testovací zařízení pro Dolby Audio, které obsahuje všechny používané zvukové stopy jako je Dolby Digital, Dolby Digital Plus (s Dolby Atmos), Dolby MAT (Dolby Atmos) a Dolby True HD (s Dolby Atmos).
Tato zvuková sada testů je k dispozici pro HDMI Tx, ARC Tx a eARC Tx s dalšími funkcemi, jako je generování tónu, měření AV Sync, měření latence zvuku. To vše díky vestavěnému fotodiodovému senzoru a mikrofonu, jenž vám umožňují získat synchronizaci s měřením latence v reálném čase z HDMI portu. Díky všem těmto pokročilým funkcím získáte plnou kontrolu nad signálem, který prochází vaším zařízením.


 • - Obsahuje HDMI 2.1 s celkovou dostupnou šířkou pásma až 40 Gb/s 
  - Schválené testovací zařízení pro Dolby Vision™ a Dolby Audio™
  - Testuje synchronizaci A/V, latenci zvuku a videa a zobrazuje zpoždění vstupu
  - Podporuje testy dynamického rozsahu v SDR, Dolby Vision, HDR10 a HLG až do 8K rozlišení
  - ARC a eARC vysílají a přijímají zařízení
  - Certifikace Imaging Science Foundation
  - Podporuje všechny verze HDMI a všechny varianty HDCP
  - Pokročilá EDID analýza


Specifikace:

specifikace Murideo SEVEN 8K

porovnání Murideo SEVEN 4K a 8K

Murideo SEVEN 8K

Přijedeme za Vámi

Napište nám nebo volejte.
Naše služby nabízíme na celém území Česka a Slovenska.

Přijedeme za Vámi.

 • +420 602 735 031
 • ( nick: Riddle )

Máte na nás dotaz?
Potřebujete poradit?

Pro optimální nastavení obrazu
používáme profesionální kalibrační technologie


X-Rite 1
Light Illusion 1
AUDIO-VISUAL TECHNOLOGY 1
FancyTV 1
Lumagen Inc. 1
Portrait Displays 1
Professional Video Alliance (PVA) 1
Klein Instruments corp. 1
Murideo SIX-G a SIX-A (4K UHD & HDR generátor a analyzátor signálu) 1
Jeti 1